EN FR RU العربية

Tel: (+90) 216 385 33 34

e-mail: info@fennyapi.com

Hakkımızda

Biz Kimiz?

FEN YAPI İNŞAAT Yönetim anlayışını ve kalite standartlarını sürekli geliştirerek, pazardaki yeni talepleri ve sektörel gelişimi yakından takip ederek kusursuzu inşa etmeyi mutlak hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda tüm projeleri en ince ayrıntısına kadar planlayıp, kalite, emniyet ve ekonomik döngüyü temel alan yapılar üretmeye devam etmektedir. Tecrübesi ile üstlendiği bütün projeleri sorunsuz ve zamanında teslim ederek hedeflerini daha büyütmeyi ilke haline getirmiştir.

Çalışanlarının kendi ihtisas alanındaki deneyimlerini, gelişmekte olan teknolojiyi projelerimize güvenilir ve dürüst çalışma anlayışıyla yansıtarak müteahhitlik ve mühendislik alanında maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Bu misyon ve üretme anlayışı ile başarısını uluslararası alana taşımayı ve sektörün önde gelen firmaları arasında yer almayı planlamaktadır.

Kalite Politikamız

FEN YAPI, inşaat sektöründe İkamet Amaçlı Binaların İnşaatı (Müstakil Konutlar, Birden Çok Ailenin Oturduğu Binalar vb. nin İnşaatı) (Ahşap Binaların İnşaatı Hariç) ve İkamet Amaçlı Olmayan Binaların İnşaatı (Fabrika, Atölye Vb. Sanayi Üretimini Amaçlayan Binalar İle Hastane, Okul, İşyeri, Mağaza, Cami, vb. İnşaatı) yapıların inşaatını yaparak, mevcut yasal ve düzenleyici şartlarla beraber her defasında müşteri şartlarını da sağlayarak en üst seviyede müşteri memnuniyetini yakalamak asli görevimizdir.

Kalite yönetim sistemimiz ve kalite hedeflerimize yön gösteren kalite politikamız, stratejik yönümüzü destekler ve önemli organizasyonel değişiklikler sonrasında ve periyodik zamanlarda güncellenerek çalışanlarca anlaşılması sağlanır, ayrıca ilgili taraflara ve kamuya iletilir.

Proses yaklaşımını benimsemiş kurumsal yapımız, dış sağlayıcılarla karşılıklı faydaya dayalı ilişkiler kurar, kontrol yapımız gerçek verilerle analizler yaparak, etkin bir iletişim kurarak, çalışanların sistem çalışmalarına katılımlarını artırarak, riskleri önceden belirleyerek, önleyici bir yaklaşımla süreçlerinde sürekli iyileştirmeyi ilke edinmiştir.


Vizyonumuz

Ekonomik, estetik ve emniyetli yapılar inşa ederek, güvenilir ve dürüst çalışma anlayışıyla başarısını uluslararası alana taşımak ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almaktır.

Misyonumuz

Gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtarak, minimum maliyet ve kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyeti sağlayarak, sektöre müteahhitlik ve mühendislik hizmetini tam anlamıyla vermektir.

Estetik Tasarım

Geleceğe bir eser bırakma amacı ile estetik bir tasarıma sahip nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar inşa ediyoruz.

Güvenilir ve Dürüst

Sektöründe aranılan isimlerden biri olarak, güvenilir ve dürüst çalışma ilkelerimizden taviz vermiyoruz.

Mükemmele Ulaşmak

Üstlendiği tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında gerçekleştirerek, en mükemmel sonuca ulaşmak Fenn Yapı’nın mutlak hedefidir.

Fenn Yapı'yı daha yakından tanımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN